piątek, 13 kwietnia 2007

Seoul Motor Show 2007

W tematyce motoryzacji. Szósty doroczny pokaz samochodowy, czyli Seoul Motor Show 2007 odbywa się pod naszymi nosami (no prawie, około 2 godzin jazdy metrem), dlatego pojechaliśmy zobaczyć to co mężczyźni lubią najbardziej. Prezentowanych samochodów był dość dużo, ale w większości były to już znane nam modele samochodów klasy średniej. Na szczęście Porsche i Jaguar pokazały swoje dzieci, przy których koreańskie, czy też amerykańskie produkty wypadły dość szaro, no może poza prototypami, tzw. concept car.
Największą jednak popularnością cieszyły się hostessy, których liczba, mimo pogróżek organizatorów, była bardzo duża. Jeśli znajdą się zainteresowani, to zamieszczę część zdjęć mojego autorstwa tychże modelek na stronie.

5 komentarzy:

Parn pisze...

Piotrek...może parę zdjęć mi przesłać z Hostessami :) Chętnie popatrzę :p A zostawiam komenta byś miał dowód że patrzę na bloga często :)

Crube pisze...

Da się zrobić^^ Na blogu jak zawsze mało komentarzy, więc wnioskuję, że zdjęcia hostess ubranych w obcisłe wdzianka nie będą sie cieszyć popularnością tak samo jak zabudowa Seulu

Agata K pisze...

jakby się jacyś modele znaleźli to też by miło było;)

Crube pisze...

Takie imprezy organizowane są głównie z myślą o męskiej części publiczności, dlatego też wszystkie hostessy były płci żeńskiej. Wybacz Agata, może wybiorę się kiedyś na koncert jakiegoś boys bandu:)

Yuen pisze...

ja tam na blogu jestem regularnie^^

a takich pytan nawet nie zadawaja - tylko wrzucaj te fotki:D